Generatory dla crypto miningu

Oszczędność do 95% na prądzie
teraz wydobycie jest opłacalne!

Seria CRYPTO

Generatory prądu Mining Power stworzone na potrzeby miningu obniżające koszt prądu nawet o 95%.

Działanie generatora jest bardzo proste. Z sieci 230V pobiera prąd, a następnie z użyciem małego silniczka przekształca go w energię mechaniczną napędzając specjalną prądnicę. Prądnica produkuje energię elektryczną, która magazynowana jest w baterii LiFePO4, a następnie przez inwerter przekazywana do twoich urządzeń.

Do zasilania potrzebuje maksymalnie 150W/230V prądu, natomiast generuje w zależności od wersji od 2 do 4kW prądu.

Całość sterowana jest zaprojektowanym dla naszego projektu sterownikiem, który w pełni automatyzuje proces produkcyjny oraz zabezpiecza generator przed przeciążeniem i przegrzaniem. Każda z części użyta w generatorze posiada niezbędne certyfikaty CE oraz CE i RoHS.

Nawet podczas awarii sieci energetycznej, twój generator będzie nadal pracował w trybie awaryjnym z 80% maksymalnej mocy przez godzinę czasu. A to dzięki użytym pojemnym i wydajnym bateriom LiFePO4.

Oferujemy generatory w czterech wariantach mocy wyjściowej 1kW lub 2kW lub 3kW lub 4kW.

Zdajemy sobie sprawę, że nasz projekt dla wielu może wydawać się nierealny, dlatego zapraszamy do naszego lokalu pod adresem .... gdzie urządzenie jest zaprezentowane, cały czas pracując z koparką. Ponadto, realizujemy wyjazdy prezentując urządzenie w firmach zajmujących się kolokacją koparek kryptowalut. W celu umwiebia takiego spotkania, prosimy o kontakt z nami.

Chcesz oferować nasz produkt w sprzedaży? Nawiąż współpracę B2B. Sprzedając nasze produkty otrzymasz lepsze ceny, niższe nawet o 30%!

Cennik:
MINING POWER 1kW (pobór 150W/h, moc dostępna 1000W, podtrzymanie LiFePO4, gwarancja 10) - 34999 zł netto (+23% VAT) MINING POWER 2kw (pobór 150W/h, moc dostępna 2000W, podtrzymanie LiFePO4, gwarancja 10) - 44999 zł netto (+23% VAT)
MINING POWER 3kW (pobór 150W/h, moc dostępna 3000W, podtrzymanie LiFePO4, gwarancja 10) - 51999 zł netto (+23% VAT)
MINING POWER 4kW (pobór 150W/h, moc dostępna 4000W, podtrzymanie LiFePO4, gwarancja 10) - 56999 zł netto (+23% VAT)
MINING POWER o większej mocy (maksymalna moc 20kW) - wycena indywidualna

Zamówienia:
Prosimy zamówienia wysyłać drogą mailową na adres info@generatoryblackpower.pl. W treści zamówienia należy podać kto jest odbiorcą (osoba fizyczna - faktura bez VAT, firma - faktura z VAT), dane płatnika, dane dostawy oraz preferowaną formę płatności (przelew tradycyjny, przelewy24, karta płatnicza, BTC, ETH, USDT). Po otrzymaniu wiadomości przedstawimy możliwy termin realizacji zamówienia - produkcji, dostawy i montażu, a w przypadku akceptacji prześlemy fakturę proforma.